Професіоналізм
 Професіоналізм

   Професійна команда однодумців працює над розширенням виробництва, впровадженням новітніх технологій.

ККХП

Товариство з обмеженою відповідальністю

«Калуський комбінат хлібопродуктів»

 

        Це підприємство в Івано-Франківській області, що здійснює переробку зерна сільськогосподарських культур.
        Має власне борошномельне та круп’яне виробництво, цех фасування готової продукції. Площа сертифікованих складів для зберігання зерна становить 12,2 тис. тн.
        Виробничі технології, впроваджені на підприємстві, дають змогу налаштовувати виробничий процес та показники якості готової продукції під конкретні вимоги споживачів.

 

        Гарантією якості продукції, що виготовляється, є власна лабораторія, яка оснащена сучасними приладами. Це дає змогу здійснювати безперервний контроль на всіх етапах виробництва: від надходження зерна - до виходу готової продукції та її відпуску покупцю.

 

        У високій якості продукції нашого підприємства вже переконались споживачі Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської областей та країни ближнього зарубіжжя.
        Крім виробництва продукції, підприємство ставить за мету забезпечити населення продуктами харчування першої необхідності – такими як: цукор, сіль, олія (рафінована та нерафінована), макаронні вироби у широкому асортименті. Повний перелік продукції та товарів, що реалізовуються підприємством наведено у розділі «Прайс - лист».

 

        Наявність власного автотранспорту дає змогу забезпечити доставку продукції та товарів безпосередньо до покупця. Доставка здійснюється вантажними автомобілями з різною вантажопідйомністю: від 2 тн. – до 22 тн. в залежності від потреби покупця.

 

 

Наше кредо:
бездоганна якість, професіоналізм, безперервний розвиток та самовдосконалення.

 

 

        Товариство з обмеженою відповідальністю «Калуський комбінат хлібопродуктів» - підприємство, яке не стоїть на місці та не зупиняється на досягнутому. Професійна команда однодумців працює над розширенням виробництва, впровадженням новітніх технологій та розширенням ринків збуту.

 

        Ми зацікавлені у довгострокових відносинах із споживачами, які в особі нашого підприємства знайдуть надійного ділового партнера.

Статистика

СьогодніСьогодні4
ВчораВчора34
На цьому тиждніНа цьому тиждні196
За цей місяцьЗа цей місяць714
ВсьогоВсього133909

Наша адреса

  ‎+38 050 589 8325
  Яцук Петро

  ‎‎+38 050 597 9611
  Олексюк Ігор

  ‎‎‎+38 050 578 4661
  Василів Тарас

  ‎‎‎‎+38 050 433 4815
  Федорин Віктор

  ‎taras@ukraineflour.com.ua

 

marker

  «Калуський комбінат хлібопродуктів»

   77300, Івано-Франківська область,
   м. Калуш, вул. С. Бандери, 102 А
   (в районі житлового масиву «Підгірки»).